Hakkımızda

CKN GIDA 20 yıla dayanan sektörel tecrübesini, üretmiş olduğu en güzel pasta çeşitlerini, dondurulmuş olarak Türk tüketicisinin hizmetine sunmaktadır.

Firmamız ürünleri ile üstün hijyen koşulları ve lezzet kriterleri dikkate alınarak, tüm dünyada ve Türkiye’de tüketicisine en iyisini sunmayı hedeflemektedir. Buradan yola çıkan CKN GIDA, günümüz gıda teknolojisini, gıda hijyenini ve tüketici beklentilerini ve gelecek trendlerini ciddiyetle takip etmekte ve ürün yelpazesine her yıl yeni ürünler eklemektedir.

CKN GIDA ürünlerini tüm Türkiye çapında otel, restaurant, ve seçkin cafelere , bayileri aracılığıyla hizmet sunmaktadır.

CKN GIDA, konusunda tecrübeli ekibiyle, ülke çapında hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir.

 

 

Misyonumuz ; Yıllardan beri taşıdığımız dürüstlük ve sadakat ilkelerinden taviz vermeden müşterilerimize en kaliteli, en güvenilir ürünleri en doğru fiyatla sunabilmek en önemli hedefimizdir. Açık bir deyişle kalite, fiyat ve dağıtım konularında tüm rakiplerimizden daha iyi konumda olmayı amaçlıyoruz. Biz kendimizi müşterinin ihtiyacı olan ürüne en kısa yoldan en avantajlı şartlarla ulaşmak için kullandığı bir vasıta olarak görüyoruz. Bizim için herşeyden önemlisi müşterilerimizin mutluluğudur.

Vizyonumuz ; CKN GIDA, ortalama şirket ömrünün birkaç yılı geçmediği ülkemizde misyonunu yıllardır devam ettirmek üzere kurulmuştur. Bu nedenle günlük kısa hesapların peşinde değil, bizi yarınlara taşıyacak hedeflerin peşinde koşmaya çalışmaktadır. Bizi biz yapan değerlerden taviz vermeden yarınlara doğru güvenle yol alan bir şirket olma hedefimizden hiçbir zaman sapmamaya özen gösteriyoruz.